Hakkımızda

Kavlak Avukatlık Bürosu, 2006 yılından günümüze kadar gelişerek büyüyen, uzman ve dinamik avukat kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen avukatlık bürolarından biridir. Çoğunluğu yerli, yabancı ve çok uluslu ticari ve finans kuruluşlarından oluşan müvekkil portföyüne sunulan sonuç odaklı çalışmalarımız ile seçkin bir hukuki destek sağlanmaktadır.  Türkiye’nin başlıca şehirlerinin hepsinde ve Dünya’nın birçok farklı ülkesinde işbirliği içinde çalıştığı muhabir avukatları sayesinde Kavlak Avukatlık Bürosu, müvekkillerin taleplerine derhal cevap verebilmekte, zaman açısından en verimli şekilde hizmet sunmakta, her müvekkille karşılıklı güvene dayalı uzun soluklu işler tesis etmekle ve müvekkillerin kendilerine özgü çalışma sistemlerini kavrayarak onlara destek olmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Ekibimiz

Fırat Barış Kavlak

Kurucu Ortak / Avukat / Arabulucu

Fırat Barış Kavlak

Javier Piles 

Danışman

Javier Piles 

Uygur Cem Arslan

Avukat

cemarslan1b (1).jpg

Berrak Su Kodal

Stajyer Avukat

berraksukodalsb.jpg

Aygen Kavlak

Kurucu Ortak / Avukat

Aygen Kavlak

Selim Doğan

Avukat

Selim_Doğansb.jpg

Selen Özkan

Stajyer Avukat

maill-sb.jpg

İlayda Anaç

Stajyer Avukat

ilayda anaç (1sb).jpg

Yayınlar

 
 
 

Etik Bir Yapay Zekâ Mümkün Mü?

Av. Nur Banu Kaylan Deligöz

E-Spor’da Uyuşmazlıklar

Av. Gökçe Gösterişli

Kefalet Sözleşmesi

Stj. Av. Rabia Tan

E-Spor Hukuku Ve Devletler

Av. Gökçe Gösterişli

E-Spor ve Sözleşmeler

Av. Gökçe Gösterişli

Marka Tescilinin Önemi

Av. Ecem Akyıldız

Haberler

 

14/06/2019

Kavlak Avukatlık Bürosu olarak “Kodluyoruz” ekibiyle Kişisel Verileri Koruma üzerine workhop çalışması gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

11/05/2019

Kavlak Avukatlık Bürosu olarak Etik ve İtibar Derneği (TEİD) ile gerçekleştirdiğimiz "GDPR ve Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına Uyum, Dijital Etik ve Büyük Veri" başlıklı etkinliğimizde yapay zeka, dijital etik, siber güvenlik ve güncel kişisel veri düzenlemeleri konularında konuştuk.

11/06/2019

Kavlak Akademi olarak 11.06.2019 tarihli E-Spor Hukuku dersimizi Beşiktaş JK Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Kutlu ev sahipliğinde Vodafone Park içerisindeki Lenovo Game On’da gerçekleştirdik.

23/04/2019

Kavlak Akademi olarak Kişisel Verilerin Korunması Hukuku derslerimizin 7. Haftasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Dr. Mehmet Bedii Kaya’yı ağırlamış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Bültenler

Hukuk Bülteni

Sayı 15

Aralık 2019

Hukuk Bülteni

Sayı 14

Kasım 2019

Hukuk Bülteni

Sayı 13

Ekim 2019

 

Kavlak Avukatlık Bürosu olarak pro bono hukuki yardımına büyük önem vermekteyiz. Nitelikli bir hukuki hizmete ulaşmanın bir ayrıcalık değil herkes için bir hak olduğuna inanmakta olup buradan hareketle uzun dönemli ve sürdürülebilir bir pro bono hukuki yardımı sunuyoruz. Bu bağlamda İstanbul Bilgi Üniversitesi Pro Bono Ücretsiz Hukuki Destek Ağı kanalıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Pro Bono

 

Kariyer & İletişim

İstanbul Ofisi

Kavlak Avukatlık Bürosu

Kavlak Avukatlık Bürosu olarak avukat ve idari kadromuz için yapacağınız başvuruları her zaman değerlendirmekteyiz. Birlikte çalışacağımız ekip arkadaşlarımızda mesleki ve kişisel gelişime açık bireyleri istihdam etmekte olup aynı şekilde ekip ruhuna dâhil olacak, dikkatli ve detay odaklı, iyi derecede yazılı ve sözlü Türkçe ve İngilizce iletişim becerilerine sahip olan ve yeni kavramları öğrenmeye açık olan meslektaş ve meslektaş adaylarını aramaktayız.

Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi, info@kavlak.av.tr  e-posta adresine gönderiniz ya da daha fazla bilgi için 0 212 324 55 00 no’lu telefonu arayınız.

İstanbul Ofisi

a: Nisbetiye Caddesi Seher Yıldızı Sok. No:23 D:11 34340 Etiler / İstanbul

t: +90 212 324 55 00  f: +90 212 324 44 77 e: info@kavlak.av.tr

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
K